تبلیغات
دانلودهای حقوقی - بهترین نرم افزار مجموعه قوانین رایگان جاوا برای موبایل
نرم افزار "دستور" ، یک نرم افزار java موبایل می باشد که با داشتن این نرم افزار در تلفن همراه خود ، نیاز چندانی به کتاب قانون نخواهید داشت!!

این نرم افزار ، شامل متن کامل مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات حقوقی طی 2 جلد (20 دفتر) و نیز متن کامل مجموعه تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری در 2 جلد (37 دفتر) می‌باشد.

از نکات ارزشمندی که در خصوص محتوای این برنامه قابل توجه است، نظریه‌های تفسیری شورای نگهبان، آراء وحدت رویه هیأت عمومی دیوان عالی کشور، بخشنامه‌های قوه قضاییه و نیز 2885 نظریه مشورتی اداره کل امور حقوقی، اسناد و امور مترجمین قوه قضاییه است که در ذیل هر اصل قانون اساسی یا ماده قانونی به صورت پاورقی و لینک در اختیار کاربر قرار گرفته است و اهمیت و کارایی آن در حوزه مطالعات قانونی و تحقیقات حقوقی، بسیار روشن است.

از مهم‌ترین امکانات فنی نسخه تلفن همراه «دستور» می‌توان به: نمایش متن با امکان جستجوی کلمات در متن و فهرست، فهرست درختی و نیز ارسال متن ماده انتخابی از طریق پیام کوتاه (SMS) اشاره کرد.

نسخه تلفن همراه برنامه «دستور» با فرمت جاوا (JAR) تلفن ‌های معمولی و لمسی را پشتیبانی می‌کند.طبقه بندی: نرم افزارموبایل،
برچسب ها: نرم افزارحقوقی، نرم افزاردستور، نرم افزارموبایل،

  • فارسی بوک | ماه موزیک | راه بلاگ